ברכות לחברת טרסטיפיי גרופ

ברכות לחברת טרסטיפיי גרופ (www.trustify.co.il), אותה ליווינו בייעוץ משפטי ועסקי בתהליך ההקמה, תכנון המבנה והפעילות, והעלייה לאוויר.

טרסטיפיי גרופ מתמחה במתן יישומים ופתרונות למהימנות עובדים, בדגש על האיום הפנימי למגוון רחב של חברות, לרבות פיננסים, תעשיה וטכנולוגיה.

התמחות החברה כוללת ניתוח האיומים והסיכונים מבפנים ומבחוץ, ביצוע בדיקות מהימנות מקיפות, תשאולים, בדיקות ותחקורי עומק, וכן הדרכות והשתלמויות להעלאת מודעות ככלי מניעתי והטמעת תוכניות הגנה מותאמות על פי צרכי הארגון.

לצוות טרסטיפיי ניסיון רב גם בכל הקשור בפיתוח וקידום מיזמים עסקיים שונים בטווח רחב של תחומים, לרבות בתחום הטכנולוגי – היי טק, הפרויקטים ובתחום הבטחוני.

כיוצאי מערכת הביטחון, ברבות השנים צבר הצוות ניסיון וקשרים ענפים בתעשייה ובזירה הבינ"ל.

בתוך כך חברי הצוות עוסקים ביצירת שיתופי פעולה עסקיים עם תאגידים וחברות בארץ ובחו"ל, קידום פתרונות, שירותים ומוצרים חדשניים ואיתור הזדמנויות בישראל ובחו"ל.

במסגרת תחום פעילות זה אנו משתפים פעולה עם טרסטיפיי כמומחי תוכן וכן עם גורמים עסקיים שונים ויועצים מקצועיים נוספים המתמחים בייזום ופיתוח במגוון רחב של עסקים ומיזמים כגון בתחומים אלו ובין היתר, מימון, פרויקטים, אנרגיה ותשתיות, עסקאות בינ"ל והייטק.

למאמר הבא
דילוג לתוכן