אודות

משרד עורכי דין זיידמן ושות' מתמחה בליווי וייעוץ משפטי בתחום המסחרי והתאגידים, אנרגיה ותשתיות, עסקאות בינ"ל והייטק.

המשרד מייצג חברות ציבוריות ופרטיות מהמובילות במשק, ממגוון תעשיות ומגזרי פעילות, תאגידים בינלאומיים, חברות זרות ובעלי הון, וכן גורמי מימון ישראלים וזרים, בטווח רחב של עסקאות ופרויקטים בישראל ובחו"ל.

אנו מספקים ללקוחותינו פתרונות שלמים, מעמיקים, מתוחכמים ו-tailor-made, תוך הבנה עסקית ומסחרית עמוקה, בראייה כוללת ורב-ממדית.

הניסיון המקצועי והבינלאומי המעשי והמומחיות של עורכי הדין במשרד מאפשרים לנו לייצר ללקוחותינו ערך אסטרטגי יקר ומעשי במגוון רחב של תחומים, לרבות עסקאות מסחריות, השקעות וניהול הון, טכנולוגיה, מימון, פרויקטים, אנרגיה ותשתיות, ותהליכים תאגידיים מורכבים, ממכלול ההיבטים.

התוצרים המשפטיים שאנו מספקים נעשים תוך הקפדה על הסטנדרטים של המשרדים הבינלאומיים מהשורה הראשונה, מהם באנו ומולם אנו עובדים. כמשרד בוטיק, הערך שאנו מייצרים נעשה בדרך של טיפול אישי, נאמן וצמוד.

אנו לא מסתפקים במתן מענה משפטי שבלוני וגנרי – אלא מיומנים בזיהוי חד וטיפול מעמיק בסיכונים, ובמקסום הזדמנויות – יכולות שעושות את ההבדל בכל הזדמנות.

הפתרונות היצירתיים והחדשניים שאנו מספקים מבוססים על שילוב בין מיומנות משפטית גבוהה וניסיון עשיר, רב-תחומי ובין-לאומי. אנו מחויבים ללא פשרות לפעול ללא לאות להצלחתם של לקוחותינו.

את הערך המוסף שלנו משלימה גם יכולת יישום יעילה וחדורת מטרה, הנעשית בהובלה פרואקטיבית ובמעורבות אישית וישירה מאת מומחה המנוסה בתחומו.

דילוג לתוכן